tanie przelewy do anglii

Jak tanio przelać pieniądze do Anglii?

Chociaż warunki zarobkowe są w Polsce coraz lepsze, to nadal w Anglii pozostaje wielu Polaków, którzy właśnie tam osiągają spore dochody. Większość z nich nie ma już zamiaru wracać do ojczyzny, bo właśnie na Wyspach ułożyli swoje życie, sprowadzili bądź założyli rodziny. Okazuje się jednak, że bardzo często w Polską nadal wiążą ich rozmaite zobowiązania. I chociaż najczęściej to Polacy zarabiający funty, przesyłają ich określoną część do Polski, to zdarza się, że rodacy muszą wysyłać także złotówki na angielskie konta bankowe.

Jak to zrobić bez straty pieniędzy? Przecież banki pobierają ogromne prowizje za realizację takich transakcji. Nie zawsze mamy też konta walutowe albo takowe nie są nam potrzebne, bo tanie przelewy do Anglii wykonywane są sporadycznie.
Osoby, które muszą przelać pieniądze na angielski rachunek, mogą w bezpieczny sposób zrobić to szybko i tanio. Wystarczy skorzystać z usług bezpiecznych platform, takich jak Urofx, a to wszystko bez konieczności wychodzenia z domu.
Dobrym rozwiązaniem jest w pierwszej kolejności skorzystanie z kalkulatora walutowego. To opcja, która pozwala określić kurs i wartość przelewanych środków. Dzięki temu udaje się porównać takie transakcje, biorąc pod uwagę różne źródła: banki, kantory internetowe czy właśnie dedykowane platformy.
Korzystanie z tych ostatnich jest niezwykle proste, wręcz intuicyjne, a na wszystkich, którzy mają z tym problem, czekają wyszkolenie konsultanci, którzy pomogą sprawnie przelać pieniądze.

Tak naprawdę wystarczy jedynie wpisać kwotę i podać dane odbiorcy, w tym jego numer konta bankowego. Środki trafiają na taki rachunek już następnego dnia, a nadawca może cieszyć się niskimi kosztami całej transakcji. Weźmy pod uwagę, że jest to kwestia niezwykle istotna, jeśli przelew opiewa na wysoką kwotę albo takie operacje wykonywane są często. Oszczędności mogą sięgać naprawdę wysokich stawek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *