google glass

Kiedy złapie Cię ból głowy

Znasz domowe sposoby na poskromienie bólu głowy? Ja również ich nie znam. Niestety, ból głowy jest najczęściej występującym spośród wszystko dolegliwości tego rodzaju. Co więcej, nie istnieją żadne skuteczne metody, które mogłyby do uśmierzyć. Oczywiście można robić sobie okłady, wypić kawę czy pójść na spacer, tylko czy w środku nocy to na pewno dobre rozwiązanie?

Najskuteczniejszym lekiem na ból głowy jest po prostu proszek przeciwbólowy. Po niego sięga praktycznie każdy, nierzadko kilka razy dziennie. Kiedy okaże się, że w domowej apteczce go zabrakło nie pozostaje nam nic innego jak wyruszyć na nocną wyprawę w poszukiwaniu dyżurującej apteki.

Jest jednak doskonały sposób, by nie tracić czasu i nie pędzić długimi godzinami po ulicach miasta. Wystarczy skorzystać z popularnego serwisu czynne24h.pl. To właśnie w nim, w wyszukiwarkę możemy wpisać hasło „Apteka 24h Poznań”, „Apteka całodobowa Poznań” czy „Apteka całodobowa Warszawa” – postępując w ten sposób możemy wpisać także każde dowolne miasto, to, w którym akurat przebywamy. W ten prosty sposób system wygeneruje dla nas apteki, które pełnią nocny dyżur i czynne są najbliżej naszego miejsca zamieszkania. Koniec z bieganiną po mieście lub nieprzespaną nocą, teraz wszystko jest takie łatwe.

Dodam jeszcze, że w podobny sposób możemy wyszukać najbliższego weterynarza, stomatologa czy kebab, tak naprawdę wszystko to czego w danej chwili będziemy potrzebować.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *