Edukacja dziecka, kiedy ją rozpocząć?

Jeśli chcemy zadbać o prawidłowy rozwój naszego dziecka, warto zacząć edukacją od jego najmłodszych lat. Na terenie stolicy istnieje wiele placówek, które oferują bogaty program zajęć dla przedszkolaków, a spośród rozmaitych ofert ciekawie prezentuje się przedszkole Warszawa. Placówka ta realizuje program edukacyjny MEN, poszerzony o dodatkowe elementy. Jednym z nich jest język angielski dla dzieci, prowadzony dla każdej grupy wiekowej.

Aktywność ta obejmuje nie tylko suchą naukę języka, ale również takie elementy jak zajęcia plastyczne z użyciem tego języka, występy teatralne i odgrywanie przez dzieci scenek po angielsku oraz czytanie bajek. Oprócz języka to przedszkole prywatne oferuje również dla każdego podopiecznego edukację matematyczna opartą o program Dziecięcej Matematyki. Dziecięca Matematyka to opracowany specjalnie dla maluchów program edukacyjny, wprowadzający do tej dziedziny nauki ścisłej.

[AdSense-A] 

Na tym jednak nie koniec możliwości. Przedszkole Warszawa oferuje również liczne zajęcia dodatkowe – znajdziemy tu aktywności, które mają wpływ zarówno na rozwój fizyczny, jak i rozwój umysłowy dziecka. W ramach tych dodatkowych lekcji przedszkolaki mogą uczyć się tańca, prowadzone są też grupy sportowe, ceramika, a także organizowane są wyjścia na basen. Każde z nich wymaga dodatkowej opłaty, jednak i w ramach samego czesnego lista zajęć jest dość spora. Opłata miesięczna obejmuje oprócz wspomnianego języka angielskiego i teatrzyków także takie możliwości jak gimnastyka korekcyjna, warsztaty przyrodnicze dla dzieci, a dodatkowo w cieplejszych miesiącach organizowane są wycieczki.

Nadto przedszkole wyposażone jest we własną, pokaźną biblioteczkę, a także plac zabaw. Nie brak także okazyjnych atrakcji, jak np. wizyta przedstawicieli różnych zawodów, a w zimie obowiązkowego Mikołaja. Wszelkie informacje o kadrze, opłatach oraz pełnej ofercie można znaleźć na oficjalnej stronie przedszkola.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.