Edukacja dziecka, kiedy ją rozpocząć?

Jeśli chcemy zadbać o prawidłowy rozwój naszego dziecka, warto zacząć edukacją od jego najmłodszych lat. Na terenie stolicy istnieje wiele placówek, które oferują bogaty program zajęć dla przedszkolaków, a spośród rozmaitych ofert ciekawie prezentuje się przedszkole Warszawa. Placówka ta realizuje program edukacyjny MEN, poszerzony o dodatkowe elementy. Jednym z nich jest język angielski dla dzieci, prowadzony dla każdej grupy wiekowej.

Aktywność ta obejmuje nie tylko suchą naukę języka, ale również takie elementy jak zajęcia plastyczne z użyciem tego języka, występy teatralne i odgrywanie przez dzieci scenek po angielsku oraz czytanie bajek. Oprócz języka to przedszkole prywatne oferuje również dla każdego podopiecznego edukację matematyczna opartą o program Dziecięcej Matematyki. Dziecięca Matematyka to opracowany specjalnie dla maluchów program edukacyjny, wprowadzający do tej dziedziny nauki ścisłej.

 

Na tym jednak nie koniec możliwości. Przedszkole Warszawa oferuje również liczne zajęcia dodatkowe – znajdziemy tu aktywności, które mają wpływ zarówno na rozwój fizyczny, jak i rozwój umysłowy dziecka. W ramach tych dodatkowych lekcji przedszkolaki mogą uczyć się tańca, prowadzone są też grupy sportowe, ceramika, a także organizowane są wyjścia na basen. Każde z nich wymaga dodatkowej opłaty, jednak i w ramach samego czesnego lista zajęć jest dość spora. Opłata miesięczna obejmuje oprócz wspomnianego języka angielskiego i teatrzyków także takie możliwości jak gimnastyka korekcyjna, warsztaty przyrodnicze dla dzieci, a dodatkowo w cieplejszych miesiącach organizowane są wycieczki.

Nadto przedszkole wyposażone jest we własną, pokaźną biblioteczkę, a także plac zabaw. Nie brak także okazyjnych atrakcji, jak np. wizyta przedstawicieli różnych zawodów, a w zimie obowiązkowego Mikołaja. Wszelkie informacje o kadrze, opłatach oraz pełnej ofercie można znaleźć na oficjalnej stronie przedszkola.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *