piękna kobieta i piękne nogi

Innowacyjne leczenie żylaków laserem

Coraz częściej kobiety, które zmagają się z chorobą żylakową decydują się na ich usunięcie metodą laserową. Ta w odróżnieniu od techniki chirurgicznej daje dużo lepsze efekty i nie jest inwazyjne.

Leczenie żylaków laserem to przede wszystkim bezpieczeństwo – nie występują tu żadnego rodzaju powikłania a metoda jest skuteczna tak samo, jak ta tradycyjna.

Kolejną jej zaletą jest fakt, że trwa o wiele krócej i nie pozostawia żadnych blizn. Usunięcie żylaków metodą laserową przeprowadzane jest w znieczuleniu miejscowym, jak przyznaje właścicielka gabinetu, w którym tego rodzaju zabiegi są przeprowadzane, pacjent nie wymaga wtedy hospitalizacji a do normalnej aktywności fizycznej wraca nawet następnego dnia.

Każdy zabieg tego rodzaju jest najpierw poprzedzany szczegółową diagnozą lekarską – może być przeprowadzany tylko wtedy, gdy nie istnieją żadne przeciwwskazania chociaż od razu trzeba nadmienić, że może być on wykonywany w większej ilości przypadków aniżeli metoda chirurgiczna.

Laser kosmetyczny może być używany również do takich zabiegów jak depilacja laserowa. Mokotów i inne dzielnice Warszawy to prawdziwe zagłębie salonów kosmetycznych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *