Jak pozbyć się farby z włosów?

Nierzadko zdarza się, że nudzi nam się posiadany na włosach kolor. Blondynki chcą stać się szatynkami a brunetki marzą o platynowym kolorze blond. Na szczęście jest na to sposób, bowiem dobry fryzjer ściągnie dawną farbę i nałoży kolejną, bez niszczenia naszych włosów.

Czasem zdarza się, że koloru chcemy pozbyć się zwyczajnie, bo nam się znudził. Są też takie sytuacje, w których obecna fryzura zupełnie nie przypadła nam do gustu lub co gorsza wykonując ją samodzielnie jest zwyczajnie nieudana. Jest na to sposób, ponieważ tak naprawdę w kilka chwil można pozbyć się dotychczasowego koloru i nałożyć zupełnie inny, nawet bardzo odmienny w swojej barwie.

 

Metodę ściągania starej farby z włosów wykorzystuje na przykład salontuiteraz.pl, w którym fryzjerzy po zastosowaniu specjalistycznego szamponu oczyszczającego pozbywają się dawnego koloru. Wizyta w dobrym salonie fryzjerskim zapewni nam również profesjonalną dekoloryzację włosów, dzięki czemu możemy wrócić nawet do ich naturalnego koloru, bez konieczności nakładania kolejnej farby.

Należy nadmienić, iż zabiegi, których celem jest zdjęcie farby z włosów mogą być wykonywane tylko przez najlepsze salony fryzjerskie. Działając na „własny rachunek” możemy przyczynić się tylko do pogorszenia naszych włosów a w efekcie i tak znajdziemy się w zakładzie, jakim jest salon fryzjerski Ursynów.
Korzyścią tego rodzaju metody jest z całą pewnością fakt, iż włosy można farbować nieskończoną ilość razy (o ile się nie niszczą) a każda nieudana próba może być szybko niwelowana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *