depilacja laserowa mokotow

Kobieta i depilacja laserowa – Mokotów

Wstęp

Ten artykuł tyczy się głównie kobiet oraz jest pisany z perspektywy mężczyzny, dlatego drogie panie proszę o nie obrażanie się na mnie za wszelką niewiedzę, z chęcią też usłyszę od was krytykę ( oczywiście tą konstruktywną). Zastanawiam się co daje depilacja laserowa? Mokotów (tu mieszkam) i widzę dużo salonów, oferujących taka usługę.

O czym to będzie?

Po hucznym i nieco tajemniczym wstępie, przedstawię meritum problemu, mianowicie: depilacja laserowa. Tak to jest dość trudna sprawa ale prawdziwa. Nie każdy mężczyzna jest w stanie swobodnie o tym mówić (dlatego ja o tym piszę). W przypadku kobiet depilacja laserowajest bardzo istotną częścią pielęgnacji ciała, nie znam przedstawicielki płci pięknej, która zaakceptowała by na swoich nogach nadmiar włosków (czy też inne niedoskonałości ale to temat na inny czas). Walczą z nimi na każdy możliwy sposób i starają się usuwać je na bieżąco. Rozumiem to i osobiście nie chciałbym podziwiać nóg jakieś kobiety, która ma takie same włosy jak na nich. Było by to po prostu nie estetyczne. Cywilizacja przyzwyczaiła mnie do tego, że kobiety dbają o siebie, o wagę, urodę i co najważniejsze depilują się bardzo często.

 

Po co się depilujecie?

Jest jednak niezrozumiała dla mnie sprawa, mianowicie wszelkiego rodzaju plastry do depilacji. Czy nie się tego zrobić jakoś mniej boleśnie, przecież to musi boleć. Nigdy się nie depilowałem i nie mam na to ochoty ale zdarza mi się chyba jak każdemu, że włoski na nodze zostaną w jakiś sposób wyrwane i powiem, iż nie jest to przyjemne i na pewno dobrowolnie nigdy nie chciałbym tego przeżywać. Takiego rodzaju poświęcenie jest trochę niewytłumaczalne, wręcz kuriozalne (chodź tak jak powiedziałem wcześniej nie narzekam kiedy mogę podziwiać kobiece, piękne nogi). Myślę, że może nie boli depilacja laserowa? Mokotów ma dużo salonów urody, ktore moga pomoc.

Napiszcie coś od siebie

Proszę was bardzo drogie panie o napisanie swoich odczuć na temat depilacji, czemu to robicie, co jest waszą motywacją. Zdaję sobie sprawę, że na pewno jest to kwestia wyglądu ale czy jest jeszcze jakaś inna motywacja. Z chęcią usłyszę też o sposobach alternatywnych odnośnie depilacji, np. jakieś operacje, kremy. Interesuję mnie wasze zdanie o takich rzeczach. Piszcie co o tym sądzicie.