Depilacja laserowa Gdańsk

Depilacja laserowa a epilacja – czym się różnią?

Owłosienie to problem każdej z nas. Niektóre kobiety lubią depilację niemal całego ciała, inne skłaniają się ku tym najważniejszym miejscom na ciele. Codzienna depilacja nie jest niczym trudnym, jednak jeśli mamy problematyczne owłosienie, może to naprawdę męczyć.

Skłonność do podrażnień lub niezwykle ciemne i gęste włosy to utrapienie kobiet. Można jednak pozbyć się niechcianego owłosienia na dobre. Obecnie, według profesjonalistów, wyróżnia się dwie metody pozbywania się zbędnych włosków, a mianowicie depilację, wykonywana cyklicznie i epilację, wykorzystującą bardziej zaawansowane metody, która pozwoli nam pozbyć się włosów na dłużej. Najlepszym sposobem na ten niewygodny problem jest depilacja laserowa.

 

Tradycyjnie czy nowocześnie?

 

Taki zabieg, przeprowadzony przez profesjonalistę z wykorzystaniem najnowszych technologii umożliwi nam wyeliminowanie problemu owłosienia na dłuższy czas. Laser to niezwykle precyzyjne narzędzie. Po takim zabiegu, oczywiście bezbolesnym, nasze nogi będą wyjątkowo gładkie. Jeżeli mamy wyjątkowo mocne włoski, taki zabieg trzeba będzie powtórzyć- jednak dopiero po upływie dłuższego okresu czasu, zazwyczaj pół roku. Z biegiem czasu coraz rzadziej musimy wykonywać zabieg, aż w końcu nasze włoski przestają odrastać. Najczęściej jednak sięgamy po tradycyjne metody depilacji, czyli golenie nóg maszynką, depilacja chemiczna z udziałem specjalnych kremów, depilacja rozgrzanym woskiem czy też przy użyciu specjalnego depilatora. Są to metody szybkie i tanie, jednak trzeba je powtarzać systematycznie, nawet co dwa, trzy dni. Te z nas, które nie mają czasu na takie długie wizyty w łazience powinny wybrać się na profesjonalny zabieg, niwelujący owłosienie na długo. Może być to popularna depilacja laserowa lub też nowoczesny, zaawansowany zabieg epilacji. Jest to wyjątkowa metoda, która zajmuje się każdym mieszkiem włosowym i włosem z osobna. Dzięki temu mamy pewność, iż nasze nogi będą gładkie w całości. Oczywiście, co jakiś czas trzeba powtarzać cały zabieg, jednak dzięki epilacji możemy długo cieszyć się ciałem wolnym od zbędnego owłosienia. W przypadku epilacji wykorzystuje się niezwykle innowacyjne metody, wykorzystujące osiągnięcia techniki. Wiązki światła, lasery, specjalne natężenie ciepła- to wszystko trzeba wziąć pod uwagę podczas tworzenia aparatury do depilacji laserowej. Depilacja laserowa Gdańsk, wykonana zgodnie z zaleceniami, to naprawdę przydatny zabieg, bowiem zaoszczędzimy dzięki niemu sporo czasu. Po depilacji problem nadmiernego owłosienia nie będzie już zaprzątał naszej głowy.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *