manicure hybrydowy mokotow

Czy manicure francuski jest passe?

Uwielbiany przez wszystkie panie manicure francuski powoli odchodzi do lamusa. Paznokcie pomalowane na delikatny, jasno różowy kolor, zakończone białym paskiem były do tej pory na tyle uniwersalne, że pasowały dosłownie na każdą okazję. Taki design ceniły sobie panie, które wybierały manicure na co dzień do pracy, na randkę czy uroczysty bankiet. Dzisiaj kosmetyczki, które zawodowo zajmują się stylizacja paznokci, potwierdzają, że już bardzo rzadko wykonuje się tego rodzaju malowanie.

Wszystko przez nowy trend, na punkcie którego wprost oszalały fanki ozdabiania paznokci. To malowanie w stylu baby boomer, czyli tworzenie na płytce paznokci przechodzących barw ombre. To właśnie baby boomer zastępuje francuski manicure. Ombre tego typu również wykonuje się w jasnych, delikatnych kolorach, zaczynając od różowego, a kończąc na białym. Taki manicure również pasuje na każdą okazję, ale nadaje nieco więcej wyrazistości, patrząc na całą stylizację dłoni.

Co ważne, zgodnie z modą na ombre można wykonać w tym stylu manicure hybrydowy. Warszawa i każda inna dzielnica Warszawy dysponuje wystarczającą liczbą profesjonalnych obiektów, w których bez problemu można takowy wykonać. Trzeba przyznać, że to ogromna wygoda, kiedy przez nawet 3 tygodnie nie trzeba robić z paznokciami dosłownie nic, a lakier idealnie utrzymuje się na płytce. Koniec z odpryskującym lakierem i łamiącymi się paznokciami. Hybryda doskonale je utwardza, a lakier jest dodatkowo wzmacniany pod specjalną lampą. Pamiętajcie, że hitem tej wiosny i nadchodzącego lata jest baby boomer, a o manicure francuskim raczej już zapomnijcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *