Prezent na dzień Matki

prezent na dzień matki

 

Za oknem coraz ładniejsza pogoda, a do nas coraz większymi krokami zbliża się Dzień Matki.

Czym zaskoczyć swoją mamę w tym roku? Co sprawiło by jej największą przyjemność?

Jeśli nie mamy jeszcze pomysłu, to mamy jeszcze czas na zastanowienie się, w jaki sposób wyrazić wobec swojej mamy miłość.

Wizyta u najlepszego fryzjera.

Każda Mama ucieszy się, jeśli na prezent podarujemy jej trochę czasu dla samej siebie. Nasze Mamy są zazwyczaj zabiegane i często nie mają czasu na dłuższe wizyty w salonie fryzjerskim.

Na pewno powinniśmy wybrać salon, w którym pracuje profesjonalny fryzjer. Kabaty w Warszawie to takie miejsce, gdzie można znaleźć naprawdę sporo salonów fryzjerskich oferujących specjalne wizyty z okazji Dnia Matki. W taki salonach nasze Mamy dostaną czekoladki, specjalny masaż głowy, a jeśli sobie życzą, to mogą nawet oglądać swój ulubiony serial lub film podczas wizyty u fryzjera.

Najlepsza czekolada dla najlepszej mamy.

Inny ciekawy pomysł na prezent to czekolada. Wydaje się to dość banalne rozwiązanie. Jednak nie chodzi mi tutaj wcale o zakup tabliczki czekolady i podarowanie jej swojej mamie. Bardziej chodzi mi o kreatywne wykorzystanie czekolady i zaprezentowanie naszej mamie czegoś ciekawego.

Ciekawym sposobem na wyrażenie swoich uczuć są upominki z czekolady. Może to być specjalnie wybrany przez nas napis w formie czekolady, np. kocham Cię mamo, bądź innego napisu, jakim nam przyjdzie tylko do głowy. Innym pomysłem może być na przykład ukształtowanie z czekolady wybranej przez nas figurki.

Pomysłów, na to co zrobić i jak zaprezentować czekoladę jest bez liku. Ogranicza nas tutaj tylko i wyłącznie nasza wyobraźnia.

Majówka 2023 z dziećmi – 20 pomysłów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *