Wymiana waluty

Czy negocjacje w kantorze są możliwe?

Niejednokrotnie w kantorach stacjonarnych widnieje informacja o możliwości negocjacji cen. Niestety, bardzo rzadko korzystamy z tej oferty chociaż może być ona niezwykle opłacalna.

Uznaje się, iż negocjacje w kantorze są jak najbardziej na miejscu przy dużej ilości wymienianej gotówki. Wtedy jest to opłacalne dla obu stron. Przy niskich kwotach, na przykład 100 euro nie jest to raczej praktykowane.

Negocjacje w kantorach mogą odbywać się bez względu na porę dnia. Warto zwrócić uwagę, iż zazwyczaj to w godzinach nocnych kursy są najniższe. Znajdźmy więc kantor całodobowy wpisując w sieci hasło typu „kantor 24h Wrocław” i udajmy się do najbliższego. Nie dość, że możemy liczyć na niski kurs to nadal obowiązywać będzie możliwość dodatkowej negocjacji.

Pamiętajmy, że negocjacje cenowe są możliwe również biorąc pod uwagę platformy internetowe. Kantory w sieci dopuszczają taką możliwość przy dużych stawkach, na przykład od 5 000 dolarów. To opłacalne dla tych, którzy posiadają konto walutowe i na nim mają ulokowane środki. To też dobra opcja dla osób, które niepewnie czują się z dużą sumą gotówki przy sobie.

Warto jednak wiedzieć, że często to właśnie kantory stacjonarne oferują lepsze warunki. Nie od dzisiaj wiadomo przecież, że najlepsze negocjacje to te „face to face”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *