balony warszawa

Co wręczyć zamiast kwiatów?

Urodziny koleżanki to kolejna okazja, przed którą zastanawiasz się nad niebanalnym prezentem? Masz dosyć wręczania tradycyjnych kwiatów i czekoladek? Przedstawiamy pomysły na to, co może je sprytnie zastąpić i wywołać uśmiech na twarzy osoby obdarowanej.

 

Kwiaty wręczane były od zawsze. I chociaż każdy doskonale zdaje sobie sprawę, że te przecież szybko zwiędną, by już po kilku dniach trafić do kosza, to i tak to właśnie ona są kupowane na specjalne okazje najczęściej.

Pojawiają się jednak nowe trendy, z których warto korzystać. Nie wszystkie są praktyczne, ale zawsze estetyczne, zaskakujące i zwyczajnie miłe.

Jeśli nie chcesz wybierać się do kwiaciarni po kolejny bukiet, postaw na rzeczy sprawdzone, które osoba obdarowana po prostu lubi. Może ulubiona kawa, wino, inny wyszukany trunek albo pralinki? Hitem są dzisiaj bukiety, których nie komponuje się z żywych kwiatów, ale wykorzystuje się do nich balony. Warszawa już oszalała na ich punkcie. Balonowe bukiety to podarunek w nowej odsłonie. Taki prezent nadaje się jako dodatek na wszelkie okazje i to nie tylko dla dorosłych, ale i dzieci. Napełnione helem, w różnorodnych kolorach, z napisami, błyszczące, brokatowe albo świecące, sprawią radość każdemu. Koniec z nudnymi kwiatami.

Jeśli myślisz, że bukiety z balonów to również strata pieniędzy, zaryzykuj i zobacz jak bardzo zaskoczona i szczęśliwa będzie osoba, której taki dodatek wręczysz. Jesteśmy pewni, że wywołasz ogromny uśmiech na jej twarzy. Co więcej, balony utrzymują się o wiele dłużej niż tradycyjne kwiaty. Mogą stanowić też świetny element dekoracyjny wnętrza. Nie bez powodu zamawia się je przecież jako dekorację sali na chrzest, roczek, rocznice ślubu czy huczne urodziny. Co więcej, dla najmłodszych balony będą stanowić moc atrakcji i świetną opcję do szalonej zabawy przez długi czas. Sprawdź, gdzie możesz je zamówić i nie zwlekaj dłużej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *